Moderatori i njohur kapet pa maskë në rrugë, ndalet nga policia

0
18


Në fotot e publikuara nga LSA ditën e sotme, mes njerëzve që këshillon apo gjobit policia, është parë edhe gazetari dhe moderatori Ardit Roshi.

Në foto dallohen dy efektivë të Policisë së Shtetit teksa flasim me Roshin i cili është pikasur pa maskë në fytyrë.

Njëri prej tyre mban në dorë bllokun e gjobave, por nuk dihet nëse moderatori e ka marrë një të tillë.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here