Moderatorja e televizionit Top Channel, Genta Popa, është vaksinuar live gjatë edicionit të lajmeve të orës 3. Para se të bënte vaksinën, Popa kujtoi kunatin e saj të ndjerë, Kujtim Prodani, i cili ndërroi jetë pak kohë më parë pikërisht nga Covid-19.

Me lot në sy, Popa u shpreh se kemi humbur shumë njerëz të dashur nga virusi, si dhe bëri apel që të gjithë të shkojnë të vaksinohen.


Previous articleMuzika në zi, ndërron jetë këngëtari i njohur

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here