Moderatorja shqiptare s.eksi ndërron punë, ja televizioni ku do dalë nga sot e tutje –

Lei Kraja, një nga moderatoret më simpatike të sportit qe prej vitesh punon në “Supersport”, ka konfirmuar zerat se ajo do te largohej nga ky ekran.

“A është e vërtete që do jesh te Euronews për Evropianin?”, e pyet ndjekësi, teksa Lei i është përgjigjur me “Po”,dhe një “emoji” me zemra.

Pra, tani nuk ka më dyshime, duke filluar nga data 11 qershor Lei do të zbukurojë ekranin e “Euronews” nga ku do komentojë me të ftuarit ndeshjet e “Europianit 2021”.

193705129 798387830816249 6248149400503817804 n

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *