Momente të zeza për këngëtarin shqiptar/ Babai i tij humb jetën nga Covid-19, rrëqeth: Bab pusho tani!

0
32

This post has already been read 19 times!

Reperi shqiptar Elinel, në një postim në Instagram ndau me ndjekësit lajmin më të hidhur të jetës, se babai i tij kishte ndërruar jetë.

After stole the song, Drake makes a drastic decision to Elinel

Ai publikoi një foto të të atit shoqëruar me mbishkrimin: “Pusho n’paqe bab”.

Sipas ‘Prive’ babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë.

Elinel në përgaditje të këngës së re "Pa pendim" - Kosova Info

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here