Momenti i pabesueshem, shikoni cfare ben shqiponja me kthetrat e saj ne mes te detit

Nje moment shume interesant eshte kapur nga nje kamer amatore, teksa nje shqiponje e permasave vertet te medha eshte ulur me shpejtesi sketerre ne det, duke u zhytur dhe duke kapur nje peshk me kthetrat e saj.Momenti eshte filmuar nga disa djem te cilet e kane shperndare ne rrjetet sociale.Me poshte ju prezantojme videon:

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *