Monika Kryemadhi: LSI do të fitojë 11 mandate në Tiranë

0
14


Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Inmtegrim, Monika Kryemadhi, ka zhvilluar këtë të mërkurë një takim me kryetarët dhe sekretarët e kësaj force politike në Bashkinë e Tiranës.

Këtë takim, Kryemadhi e ka bërë publik me anë të një story në instagram.

Ajo shkruan se LSI është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë.

Të 11 deputetët shprehet Kryemadhi do të jenë mbështetje për të gjithë qytetarët.

“LSI është gati për 11 mandate në Tiranë. 11 deputetë që do të jenë mbështetja juaj për punësimin, zhvillimin ekonomik e social. Ata do të çojnë përpara misionin

SHQIPËRIAshtëpiaJUAJ”, shkruan kryetarja e LSI-së.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here