Mos beni plane, ja cdo te ndodhe kete fundjave

0
41

This post has already been read 27 times!

Në fundajvë në vend pritet një mot shumë i keq. Një sistem i dendur vranësirash sjell rrebeshe shiu intensive në veriperëndim dhe orët e para të së shtunës shtrijnë reshjet mesatare dhe intensive në të gjithë vendin duke sjellë rrezik për përmbytjet lokale.

Parashikohet permirësim i motit vetëm pas mesditës së ditës së shtunë. Por reshjet mbeten prezente edhe ditën e diel. Ndërsa e hëna sërish sjellë shtrëngata shiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here