Mos e ka harruar fare Albi Nakon? Kaludia publikon foton ku shfaqet pa rroba fare duke….

0
37

This post has already been read 26 times!

Balerina e njohur shqiptare, Kaludia Pepa ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj një foto me të cilën ka treguar se si e ka kaluar ditën duke u relaksuar.

Klaudia Pepa - Klaudia Pepa Photos - 'Guest of Honour' Red Carpet Arrivals - The 76th Venice Film Festival - Zimbio

E rrethuar nga trëndafila të kuq, Klaudia ka pozuar në vaskë, teksa krah fotos ka shkruar: “Pas një dite të bukur është koha për një banjë relaksuese me petale. A jeni kuriozë të dini kush e organizoi këtë surprizë të bukur? Mirë, për momentin nuk do ju tregoj asgjë”.

Me këto fjalë Klaudia ka nga cmuar jo pak imagjinatën e ndjekësve të cilët mund të mendojnë se kjo surprizë ka ardhur nga një njeri shumë i dashur për të, për shkak se ajo është e rrethuar dhe nga shumë trendafila të kuq.

Megjithatë deri në momentin që vetë Pepa do të zgjedhë të ndajë më shumë detaje, të gjithëve do u duhet vetëm të aludojnë, duke mos zbuluar asnjë detaj më tepër.

Klaudia Pepa - Celebrity Feet in the Pose - Albanian dancer

Klaudia Pepa (@PepaKlaudia) | Twitter

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here