Categories: Uncategorized

Mos e ka marrë për letrat? 35-vjeçari thotë se është dashuruar me 80 vjeçaren tregon edhe si është ajo në krevat

Pak muaj më parë, vëmendjen e mediave britanike e mori historia e pazakontë e egjiptianit Mohamed Ahmed Ibriham, 35-vjeç, i cili nisi një romancë me britaniken 80-vjeçare Iris Jones.

Gjatë këtyre muajve, shumë përdorues në rrjetet sociale e kanë akuzuar të riun si mas htrues parash, por ai është ndalur të flasë dhe të sqarojë një herë e mirë këto zëra. Ai ka thënë për mediat, se është një “burrë dhe jo një lojë”.

Gjatë një emisioni, ai ka treguar se si Iris ka pësuar një inc ident, teksa ata po kryenin mar rëdhënie.

“Dashuria nuk njeh moshë. Iris më zgjodhi mua e unë Irisin. Teksa ishim duke kryer mar rëdh ënie, Irisi u l ëndua në këmbë”, tha i riu.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago