Categories: Uncategorized

Ndodh në Vlorë, burri tenton të godasë me thikë një grua në mes të qytetit

Një incident, i cili mund të kishte rezultuar fatal është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës. Një burrë ka tentuar të godasë me thikë një grua, e cila fatmirësisht ka shpëtuar. Pamjet e konfliktit kanë mbërritur në redaksinë. Siç shihet edhe nga videoja burri dhe gruaja janë duke debatuar, ku mes tyre, sipas qytetarit që ka dërguar videon, ka hyrë një kalimtar i rastësishëm. Ka qenë ai që ka shmangur ngjarjen e rëndë.

Ndërkohë nuk dihet se çfarë janë mes tyre burri dhe gruaja.

Dëshmitari nga vendngjarja shkruan:

Prsh die n qytetin e vlores po shikoja 1 bur dhe 1 grua q po shaheshin dhe ai buri vajti per ta qelluar me thik. Ai qe e shpetoi ishte kalimtar.
rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago