” Motra me vellain me dro.guan dhe tentuan te me…”Tro.ndit ikona e muzikes boterore: Nuk do ti fal kurre per kete qe me bene

0
599

This post has already been read 48 times!

Mariah Carey bëri një rrëfim të sinqertë rreth traumave të fëmijërisë që ka kaluar. Këngëtarja me famë botërore foli hapur për jetën e saj personale duke pretenduar se motra e saj tentoi ta shiste tek një tutor pròstitutash.

“Kur isha 12-vjeçe motra ime më drogoi me valium, më dha kokainë dhe u përpoq të më shiste tek një tutor pròstitutash,”- rrëfeu 50-vjeçarja në librin e saj të ri “The Meaning of Mariah Carey”.

Teksa foli për marrëdhënien me motrën dhe vëllain më të madh, Morgan, ajo u shpreh: “Ne madje as nuk e njohim vërtet njëri-tjetrin. Unë u ndjeva si një e huaj në familjen time.”

Fituesja e Grammy pranoi se e motra dhe vëllai e kanë ‘sulmuar’ atë verbalisht për vite me radhë.

“Ne u rritëm me përvojën e të jetuarit me një baba me ngjyrë dhe nënë të bardhë. Për pjesën më të madhe të kohës unë jetoja me nënën time, ata mendonin se ishte e lehtë por në fakt nuk ishte kështu,”- tregoi ajo.

Ajo deklaroi se nuk do ti falte kurre per kete qe i bene ne femijeri pjestaret e familjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here