“Na e kepute zemrën”. Ministrja shqiptare merr goditjen e rëndë, i vdes nipi i dytë…ZOT çfarë tragjedie –

Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë në Kosovë, Rozeta Hajdari ka njoftuar lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të nipit të saj.

“Pusho në paqë nipi i dashtun Fatos, që na kpute zemrën sot . Ti shoki i hallës Xhetë, prej si i vogël e deri më sot, kurrë sna harroje me shkrime e biseda pozitive dhe përshëndetjen ‘ Tchus , shoki i juj Tosi ju don shumë e sju harron kurrë’…’ ike sot , të vëllau yt Migjeni në amshim!”, ka shkruar ministrja Hajdari.

 

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *