Na habiti fare/ Aktorja shqiptare pozon me trupin fibër një javë pasi lindi vajzën: Goca ky është sekreti im, më dëgjoni

0
10


Pak dit më parë, aktorja Eliona Pitarka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin Gala.

Përmes postimeve në Instastory, Eliona tregoi se ka bërë lindje natyrale dhe ia sugjeronte të gjithë nënave.

Sot aktorja tregoi se lindja natyrale e ka ndihmuar edhe për një tjetër gjë të rëndësishme.

“Gocaaa ja një arsye përse duhet të lindni vetë. Ka kaluar thjesht një javë”, ka shkruar Eliona krah fotos ku shfaqet në super formë vetëm një javë pas lindjes.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here