“Na u shua edhe një dritë”/ Vd.es dhe baxhanaku i biznesmenit shqiptar te te elem.inuar ne Serbi. familja përlot rrjetin, nisin dedikimet për të ndjerin.

0
182

This post has already been read 176 times!

Pas publikimit të lajmit, kanë nisur edhe reagimet e familjarëve, të cilët kanë konfirmuar edhe vdekjen e xhaxhait.


KOSOVË– Pronari i agjensisë për transportin e mallrave dhe udhëtarëve “Selo Tours”, u qëllua orët e para të mëngjesit të sotëm në Novi Pazar të Serbisë. Ndërkohë që i plagosur mbeti dhe baxhanaku i tij, i cili mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pas publikimit të lajmit, kanë nisur edhe reagimet e familjarëve, të cilët kanë konfirmuar edhe vdekjen e xhaxhait.

“Dheu qoftë i lehtë për ty, Agj”,-shkruan nipi i tij në Facebook, ku ka shpërndarë lajmin për vdekjen e Selajdinit.

Postimi i nipit
Pas tij, një reagim është publikuar në emër të familjes, të cilët shkruanin se iu largua “drita” nga jeta.

“Të Dashur farefis,dashamirës dhe udhëtarë me pikëllim të thellë ju informojmë që mbrëmë kompanisë sonë ju shua edhe një dritë! Mbrëmë në shtëpinë e tij që gjindet në Novi Pazar me datën 01.10.2020 në rrethana ende të pa qarta për ne është vrarë Selo (Selaki), Selatin Janjeva! Për datën e varrimit të së ndjerit ju informojmë në vazhdim!”, kanë deklaruar nga familja e të ndjerit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here