Ardit Gjebrea dhe Albërie Hadërgjonaj qenkan zënë: Ja sa kohë kanë që nuk flasin

0
253

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha se nuk flet me Ardit Gjebrean.

Albërija tha se dyshja kanë debatuar, pasi ajo është shprehur se nuk i pëlqen mënyra e votimit te “Kënga Magjike”. Këngëtarja shtoi se nga kjo moderatorit i ka ngelur hatri dhe sot nuk flasin më, megjithatë shprehu vlerësimin e saj për të si artist.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here