Nami në Durrës, policia kap ‘surprizën” e madhe këtë të Shtunë, detajet –Kapen 17 kilogramë heroine janë sekuestruar këtë të shtunë në portin e Durrësit.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se droga është gjetur Brenda një kamioni mallrash dhe dyshohet se kishte destinacion Italinë.

Sipas burimeve mësohet se nisja do të bëhej me tragetin e linjës Durrës-Bari, ndërsa në pranga ka rënë shoferi.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *