Nami në Përputhen/ Pamje me pullë të kuqe: Ana zhvesh djemtë një nga një njerin dhe e…

0
13Një episod totalisht ndryshe kjo e “PërPuthen” ditën e sotme dhe gjithçka nisi pasi Riniani tha se ka punuar si str iptist.

Ai madje pranoi të performonte një kërcim në studio, ndërsa u shoqërua nga Ana Lleshi, ku nuk munguan lëvizjet sek*uale.

Kërcimi u pëlqye jo pak në studio, e kjo nxiti edhe Andin për një kërcim, duke ftuar sërish Anën. Ai kërceu para saj, duke hequr edhe bluzën e duke ekspozuar trupin muskulor.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here