Nami në Shqipëri, shpërthen një pus nafte, ka të plagosur – Korrieri.net


Një pus nafte në qytetin e Fierit mësohet se ka shpërthyer. Si pasojë e shpërthimit ka mbetur i plagosur një punëtor, i cili ka pësuar djegie në pjesë të ndryshme të trupit.

I lënduari është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *