Jozefina Topalli humbet njeriun e saj me te shtrenjte. Prekese fjalet e saj

0
22

Jozefina Topalli ka humbur nënës e saj, e cila ishte infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Nëna e politikanes ka humbur jetën pas infektimit me koronavirus.

Topalli shkruan se ceremonia do të zhvillohet krejtësisht private për shkak të situatës së pandemisë. Ky është një moment i vështire për të dhe për të gjithë familjen.

“Te dashtun miq e dashamires, Gjoni, Jozefina e Ilda lajmerojne me dhimbje humbjen e nenes se dashtun. Ngushellimi me i mire per ne do te jete nje lutje per shpirtin e Saj. Per shkak te situates, ceremonia e varrimit do te jete krejtsisht private. Falenderojme te gjithe dhe ndjejme afersine tuaj ne kete moment dhimbje per familjen tone”,- shkruan Jozefina Topalli.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here