Ndërron jetë nga COVID-19 edhe specialistja e Shëndetit Publik, Manastirliu jep lajmin e hidhur

0
34


TIRANE

Ditën e djeshme është ndarë nga jeta për shkak të COVID-19, Mimoza Toska Zoraqi, specialiste e promocionit të shëndetit publik, në Autoritetin Shëndetësor të Tiranës.

Lajmi është bërë i ditur nga ministrja Manastirliu e cila shkruan se ‘Është një nga ata lajme që të shkaktojnë një hidhërim të papërshkrueshëm’.

Më tej ministrja shprehet se ‘Mimoza ishte një zonjë e mrekullueshme, që rrezatonte veç mirësi, forcë dhe optimizëm me buzëqeshjen e saj të pandarë’.

The post Ndërron jetë nga COVID-19 edhe specialistja e Shëndetit Publik, Manastirliu jep lajmin e hidhur appeared first on Roba Da Albanesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here