Ndjehen lëkundje të forta tërmeti në Korçë

Një tërmet është regjistruar pak minuta më parë në vendin tonë.

Sipas informacioneve paraprake, tërmeti ishte me magnitudë 4 dhe thellësi 2 km.

Epiqendra e tërmetit ishte në fshatin Grapsh në Korçë.

 

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *