Ndodh në Durrës

0
26

This post has already been read 13 times!

DURRES

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth, pak minuta më parë.

Mësohet se i plagosuri është Elvin Zira, i cili është transportuar në spital dhe është duke iu nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes dhe si është plagosur adoleshenti.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e saj, ndërsa po merren në pyetje edhe dëshmitarët.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here