Në pritje të ëmbël për herë të dytë, Sulltanesha e Hyrrem ua bën 8 me 2 atyre që i duan të keqen: Fëmija nuk bëhet vetëm, ja kë kam burrë…

Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli, e njohur si “Sulltanesha Hyrrem”, do të bëhet nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha vetë aktorja në një intervistë për gazetën Zamazingo.

Interview With The Hurrem Sultan We All Know - Meryem Uzerli

“Jam 5 muajshe shtatzënë dhe pres që beben ta sjell në jetë në janar”-tha Uzerli. . Aktorja zbuloi edhe gjininë e fëmijës, e cila është vajzë.

Mirëpo të gjithë ishin kurioz se kush ishte partneri i aktores. Dhe së fundmi Meryem ka dhënë një intervistë për ‘Hurriyet’ ku ka deklaruar se nuk është vetëm.

Pranë saj është dhe i dashuri i saj i cili është një amerikan por që është transferuar për të në Gjermani. ‘Një fëmijë është dhuratë nga Zoti. Askush nuk mund të dënojë një person tjetër për këtë, është mëkat’ është shprehur aktorja.

Ajo është aq mirënjohëse ndaj Zotit për këtë dhuratë, saqë thashethemet për të nuk i bëjnë përshtypje.

Shtatzënë për herë të dytë, Meryem Uzerli thyen heshtjen dhe flet për partnerin e saj misterioz

Meryem Uzerli left Muhteşem Yüzyıl and returned to Germany! - Celebrities, Turkish Tv Series & Drama -

/RDA News