Ne rrezik jeta gjyqtares Shqiptare, kapet autori tek komuna e parisit

Një gjyqtare është kërcënuar dhe kanosur nga një person ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në “Komunën e Parisit”. Bëhet me dije se personi i cil e ka kanosur gjyqtaren dhe më pas është arrestuar, është Andri Leka, lindur në Durrës dhe banues në Tiranë.

Informacion paraprak:

Sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2, si rezultat e një pune të mirëorganizuar, tek “Komuna e Parisit” kanë bërë kapjen dhe shoqërimin në ambientet e Komisariatit e shtetasit A. L., 39 vjeç, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja e gjyqtarit”, për veprime të metejshme hetimore.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *