Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, Roza Lati po përgatitet për një fotosesion të ri.

Ajo ka publikuar edhe pamje nga prapaskenat e xhirimeve dhe filmimeve.

E zhveshur dhe më një gotë shampanjë në dorë, Roza pozon nga një vaskë e mbushur me shkumë, teksa qëndron tërësisht ‘topless’ përballë aparatit të kameras. Por pohimi i saj është ai që ka marrë gjithë vëmendjen.

“Do isha miliardere nëse do e shisja kasetën time të seksit. Natën e mirë,”-shkruan moderatorja Lati.

VIDEO KETU

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here