Categories: Uncategorized

Nga një burrë në grua, 37 vjeçari/ja do ua marrë vëmendjen me format bombastike (FOTO)

Ju kujtohet Rodrigo Alves? Ai u bë shumë viral në rrjet pasi kishte ngjashmëri, ose më saktë bënte operacione plastike që të dukej si kukulla Ken.

Tashmë prej disa kohësh është kthyer nga burrë në grua. E për këtë transformim i janë dashur 75 operacione plastike. Ndërkohë së fundi ka ndryshuar edhe emrin.

Nga Rodrigo tani quhet Jessica Alves dhe merr herë pas here vëmendjen e të gjithëve. Të shtunën ajo ka kthyer sytë nga vetja teksa shijonte një natë jashtë në Londër.


Jessica ekspozoi format e saj trupore edhe njëherë tjetër pas operacioneve plastike me një fustan këmishe të bardhë. 37-vjeçarja dukej në formë dhe nuk e ka aspak problem që të tregojë format bombastike.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

12 hours ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

12 hours ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

12 hours ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

12 hours ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

12 hours ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

1 day ago