Nga Zelanda e Re, këngëtari i nxjerr bojën Ramës: Ika dhe lashë nënën vetëm prej teje, Rama ik se kjo është për gjithë shqiptarët!

0
36

This post has already been read 23 times!

Këngëtari Big Basta ka bërë një këngë kundër Edi Ramës.

Big Basta

Bashkëshorti i Vesa Lumës, që aktualisht jetojnë në Zelandën e Re, ka sjellë një këngë kundër Edi Ramës.

Aty ai i këndon realitetit të zymte që ka prodhuar Rama dhe rilindja e tij. Në fund, këngën Big Basta e mbyll me mesazhin ‘Rama Ik’.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here