Ngjarje e orëve të vona në Korçë

0
25

This post has already been read 18 times!

KORCE

Mbrëmjen e sotme, një ngjarje e rë.ndë ka ndodhur në Korçë, ku një person i ka vje.dhur varësen me forcë një gruaje të moshuar, e cila po kalonte në vendin e njohur si “Lëndina e Lotëve”.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se agr.esori ka dhu.n.uar gruan dhe më pas është larguar me shpejtësi.

Policia ka shpallur në kërkim autorin, ndërsa janë marrë edhe pamjet filmike të kamerave të sigurisë së bizneseve në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur identifikimin e tij dhe zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here