Ngjarje e rëndë/ Bie nga skela shqiptari që punonte për të nxjerrë bukën e fëmijëve: O zot shpëtoje

0
6


Një punëtor ndërtimi i pla gos ur mëngjesin e sotëm në Pogradec teksa r a nga skela ku po punonte.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 2 pranë Ki shës së re.

55-vjeçari, Flamur Kullolli, ka qenë duke suvatuar në një banesë pr ivat e kur ka hum bur k ontr ollin dhe ka rë në nga skela.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here