Ngjarje e rëndë në Elbasan, shpërthen një bombël gazi në byrektoren me klientë brenda –

Një bombol gazi ka shpërthyer në një byrektore në Elbasan. Ngjarja u regjistrua paraditen e sotme pranë poliklinikës së specialiteteve dhe drejtorisë së policisë.

Për fat të mirë kanë shpëtuar mrekullisht punonjësit e byrektoret, por edhe kalimtarët e rastit. Si pasojë e shpërthimit, ka vetëm dëme materiale.

Policia dhe zjarrfikëset mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *