Ngjarje rrugore në Fier

0
19FIER

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në Fier si pasojë e një aksi denti rrugor.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kallm i Vogël ku 26-vjeçari me iniciale A.B. po drejtonte një motorçikletë dhe ka përfunduar në kanal.

Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Fierit, por nuk ka arritur t’i mbijetojë plagëve të marra e ka ndërruar jetë.

“Sot rreth orës 20:15, në fshatin Kallm i Vogël, Fier, shtetasi A. B., 26 vjeç, banues në fshatin Kallm i Vogël, duke drejtuar motomjetin tip “Yamaha” ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. 26-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Fierit” – njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Foto ilustruese

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here