Një mburrvec që i pëlqente luksi/ Arrestohet në Itali një përdhunues serial, ishte drejtor i… – FaxWeb

Policia e Milanos ka arrestuar drejtorin e kompanisë “Global Farm”, Antonio di Fazio, për përdhunimin e një studenteje 21-vjeçare.

Fotografitë e vajzave të tjera që ai mori gjatë sulmit u gjetën në celularin e përdhunuesit serial të arrestuar, siç e quajnë mediat.

Policia nisi hetimet pasi një studente, e cila ishte praktikant në kompaninë e tij, njoftoi se përdhunuesi e joshi atë në shtëpinë e tij me pretekstin për ta prezantuar atë me sipërmarrës të tjerë, se ajo humbi plotësisht vetëdijen pasi pinte kafe dhe u zgjua një ditë më vonë atëherë ajo e kuptoi se çfarë kishte ndodhur.

Policia gjeti prova të tjera të sulmit seksual ndaj viktimave në shtëpinë e përdhunuesit.

Sipas agjencisë, drejtori-përdhunues ishte i njohur si një mburravec dhe një njeri që i pëlqen makinat luksoze.

Për t’ju bashkuar grupit të .al në Facebook, klikoni Join Group

loading…

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *