Categories: Uncategorized

Një mëngjes me nipin! Noizy ndàn pamjet që do ju zbukurojnë ditën


Noizy një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar u bë dajë për herë të dytë këtë vit.

Motra e tij solli në jetë një djalë dhe Noizyn e kemi parë disa herë të postojë foto dhe video pranë vogëlushit.

Rep artisti i njohur, ka ndàrë një foto dhe video  me ndjékësit e tij ku shihet së bashku me nipin e tij, Brygon.

Ai tashmë është rritur dhe është bërë një bukurosh i vërtetë që qesh dhe luan me dajën.

Herë pas here reperi publikon imazhe me Brygon, ndërsa edhe kjo e diel nuk ka qenë përjàshtim.

Ai në llogarinë e tij në Instagram ndàu me ndjékësit e tij disa fotografi ku shihet duke mbàjtur në prehër Brygon e vogël.

Reperi ka shpërndàrë në ‘Instagram’ një video të vogëlushit i cili shihet teksa buzëqesh shumë ëmbël ndërsa lëviz këmbët i lumtur.

“Mirëmëngjes”, thotë Noizy teksa shpërndàn këtë video dhe në fàkt nuk mùnd të kishte mëngjes më të bukur se ky.

Noizy nuk harron ta bëjë të ditur shpesh se familja është gjëja më e réndésishme për të, ndërsa reperi ka edhe një vajzë të tijën e quajtur Leandra, e cila këtë vit ka mbùshur 13 vjeç.


rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago