Një person gjendet i pajetë në një banesë, policia niset urgjent, zbulohen detajet shokuese –

Një i ri i ka dhënë fund jetës sot në banesën ku jetonte.

Policia bën me dije se po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat i riu ndërmori aktin ekstrem për jetën e tij.

Tiranë/ Informacion Paraprak

Rreth orës 15:25, në rrugën “Besim Alla” dyshohet se është vetëvarur në banesën e tij shtetasi A.D., rreth moshës 37 vjeç.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *