Një përson i shtrirë në tokë, ambulanca dhe policia përeth, kërcënohet gjyqtarja –

Një gjyqtare është kërcënuar në Tiranë dhe autori eshte vene menjehere ne pranga.

Lajmi bëhet i ditur nga“BalkanWeb”.

Policia e Tiranës ka shoqëruar autorin e kërcënimit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Komunës së Parisit”, ndërsa nuk dihet ende se kush është gjyqtarja, që ka rënë pre e kërcënimit.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *