Një vjehrrë si ajo pastë çdo vajzë shqiptare, shikoni çfarë bën mamja e Ledri Vulës për nusen dhe mbesën që do vij në jetë shumë shpejt

0
21

This post has already been read 20 times!

Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po presim të shohim për herë të parë vogëlushen, por më të paduruarit sigurisht janë çifti dhe familjarët e tyre.

Një vjehrrë si kjo do donim të gjithë; mamaja e Ledri Vulës flet për  marrëdhënien me Sarën - Showbiz

Ditën e djeshme, Ledri mori vëmendjen e rrjetit me një postim në Instagram ku tregonte për herë të parë ekon e foshnjes së tij.

“Jom ka des sytë me t’i pa”- ishin fjalët e reperit krahas postimit që na i shkriu zemrat të gjithëve.

Mamaja e Ledrit, Xheraldina Vula, s’ka duruar gjatë dhe ka ndarë gjithashtu emocionen e veçanta teksa pret të bëhet gjyshe për herë të parë. Me fjalët e ëmbla, ajo i ka shprehur dashurinë mbesës që do të vijë në jetë.

“Edhe gjyshja mezi s’pret me te pa❤️❤️❤️”- shkruan Xheraldina e emocionuar krahas fotos së ekos, të publikuar nga Ledri.

Vajza, hiqni dorë nga Ledri Vula! Mamaja, sapo i zbuloi veset dhe nuk janë  pak

Ledri Vula surprizon mamanë në mes të natës për ditëlindje

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here