Nuk do ta besoni, ja sa paguhen VIP-at në për një postim Instagram, kush e kryeson listën e më të paguarve

0
10Websajti “Instagram Rich List” rendit emrat e personazheve më të njohur ne bote, nga The Rock te Beyonce. Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e kryesonte Kylie Jenner.

Ajo ka arritur të fitojë rreth 986,000 dollarë për një postim të sponsorizuar.

Megjithatë, ajo është rrëzuar nga froni dhe tani, numri një i momentit është “The Rock”.

Aktori Dwayne Johnson, merr 1,015,000 dollarë për postim.


Previous articleStudimi i fundit per vasinen kineze, ja cfare u zbulua

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here