Nuk do ta njihni! Najada Çomo bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

0
9

Najada Çomo e dyta e socialistëve në listën e kryeqytetit ka vendosur të ndryshojë stilin e saj të flokëve.

Ajo ka hequr dorë nga e kuqja e ndezur dhe vetullat e theksuara me laps duke u shfaqur me një look më natyral.

Mbrëmjen e sotme e ftuar në një emision në Tv Klan, Çomo u shfaq totalisht ndryshe me flokët në kafe të errët me një prerje të zakonshme dhe vetulla pa theksuara.

Pamjet ne vazhdim!

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here