Pas fushatës dhe javës së gjatë të zgjedhjeve duket se ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka vendosur që këtë fundjavë ta kalojë me familjen e saj.

Ogerta Manastirliu, është zhveshur nga kostumi zyrtar dhe si rallë here ka publikuar foto familjare.

Ajo ka postuar një foto ku shihet në një ambient jashtë me dy vajzat dhe krahë bashkëshortit të saj.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here