Nuk e njohëm, do fërkoni sytë/ Uaa, shikoni si duket nga pushimet Alketa Vejsiu –

Teksa merrte një pozë në profil me fytyrë nga dielli, nuk hezitoi që për një çast të vinte në pah edhe linjat e saj trupore, përkatësisht të ekspozonte edhe të pasmet e saj.

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi së fundmi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi, ku shfaqet duke shijuar kohën e mirë me diell në këto ditë të nxehta vere.

Ndër to në sy ra një fotografi e fundit që ajo e publikoi për fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku si rrallëherë shfaqej duke pozuar në bikini.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *