Categories: Uncategorized

“Nuk është karantinë”, ja ku do e shohim Xhemi Shehun kete sezon televiziv


Eni Shehu do të vazhdojë të jetë pjesë e ABC dhe në këtë fundvit ai do të shfaqet në një format të ri.

“Nuk është karantinë” është emisioni i ri i gazetarit që do vijë së shpejti, çdo fundjavë, ne Abc.

Një format dinamik dhe frymezues që sjell në ekran një edicion special të jetës aktive dhe të shëndetshme.

Ajo që na ka rënë në sy në spotin e formatit është edhe prezenca e prezantueses Xhemi Shehu.

Pas largimit nga Top Channel kjo është shfaqja e parë e saj në një logo tjetër.

The post “Nuk është karantinë”, emisioni i ri i Eni Shehut rikthen Xhemi Shehun në televizion appeared first on Roba Da Albanesi.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago