Reagimet për aksidentin tra.gjik ku humbën jetën 4 persona të një familje ka tronditur mbarë opinionin publik, duke bërë që njerëz publikë dhe qytetarë të thjeshtë të shprehin mllefin e tyre.

Së fundi ka reaguar edhe kompozitori i njohur Ardit Gjebrea me anë të një instastory në profilin e tij.

Ndër të tjera, ai e ka konsideruar një ngjarje tepër të rëndë dhe se nuk gjen dot fjalë për të ngushëlluar familjarët.

“Tronditës fakti i familjes Gushi! Trishtim pafund për humbjen e 4 jetëve- dy prindër dhe dy vajza të mitura.
Nuk gjej dot fjalë të ngushëlloj familjarët. Paçin paqe të katërt, aty ku janë bashkë”, ka shkruar Gjebrea.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here