Categories: Uncategorized

Nuk ka më dyshime, Donaldi pranon se është rikthyer me Borën


Prej kohësh në media përflitej se Bora dhe Donaldi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre.

Mirëpo kjo ndarje duket se ka qenë vetëm një krizë në çift pasi Bora dhe Donaldi janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Çifti së fundmi ka postuar foto nga i njejti vend dhe gjithashtu kanë filluar të ndjekin sërish njëri-tjetrin në Instagram.

Ndërkohë, burime për “Iconstyle.al” bëjnë të ditur se Donaldi i ftuar në “Shiko kush luan”, ka pranuar faktin se është rikthyer me Borën. Emisioni është regjistruar disa ditë më parë, por do dalë në transmetim këtë të shtunë.

The post Nuk ka më dyshime, Donaldi pranon se është rikthyer me Borën appeared first on Roba Da Albanesi.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago