Nuk ka qetësi për Greqinë, regjistrohet sërish tërmet/ Ja sa ballë ishte

0
25

This post has already been read 18 times!

Greqia prej disa javësh është nën go ditjen e vazhdueshme të tërmeteve çka ka krijuar p anik tek qytetarët.

Edhe gjatë ditës së sotme është g oditur nga disa, tërmete ku dy prej tyre kanë qenë 3.8 dhe 3.6 ballë.

 

 

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here