Një ak.sident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit, konkretisht pranë Parkut Rinia në rrugën “Mahmud Biçaku”.

Mësohet se në ak.sident janë përfshirë një automjet tip Benz dhe një motor.

I lënduari është transportuar në spital aty ku ka marrë dhe ndihmën mjekësore, ndërsa policia është gjendur menjëherë në vendngjarje për të punuar mbi zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here