Nuk kanë fund problemet për Fiolla Morinën, ç’ndodhi në polici pasi e arrestuan? Këngëtarja me urgjencë në spital

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina u arrestua nga policia këtë të shtunë në pikën kufitare të Morinës. Ajo u kap me ar.më zjarri, teksa po tentonte të futej në Shqipëri së bashku me dy persona të tjerë.

Burime për “Faxweb” kanë bërë me dije se pas arrestimit dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit, këngëtarja ka patur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.