Nuk kanë fund skandalet/ Hyri dje në Përputhen të gjente burrë: Ja videoja me pullë të kuqe e vajzës së re, ku është me Canin duke…

0
12

Ditën e djeshme në ”Përputhen” u fut një vajzë e re me emrin Sara Malaj. Djemtë ishin të lumtur për futjen e saj në program.

Por Sara nuk është një emër i panjohur, ajo ka bërë disa këngë dhe madja ka bërë edhe bujë për një interviste që ka bërë në emisionin ” Zonë e Lirë” me gazetarin Arian Cani.

Në këtë intervsitë Sara ka treguar edhe disa foto me pullë të kuqe ku linte shumë pak vend për imagjinatë.

Dje ajo u shpreh:
Kam ardhur nga Athina dhe studioj për psikologji atje.”

Të parët që shprehën përlqim për ta ishin Atdheu dhe Andi, por edhe Mevlani. Se sa do t’i trazoj Sara ujërat në këtë program mbetet për t’u parë.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here