Categories: Uncategorized

Nuk kanë pasur gjithmonë, Labi dhe Sinan Hoxha paskan kaluar fëmijëri të vështirë shumë: Nuk kishim as…

Labinot Tahiri dhe Sinan Hoxha janë ndër artistët e parë që hapur vazhdimisht kanë folur për jetën e vështirë dhe fëmijërinë e varfër që kishin.

Labi dhe Sinani folën për jetën e vështirë si fëmijë dhe punën e madhe që kishin bërë për të arritur këtu ku janë sot.

Këto rrëfime erdhën për të inkurajuar të vegjëlit për të vazhduar tutje dhe mos u dorëzuar deri në plotësimin e ëndrrave të tyre.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

13 hours ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

13 hours ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

13 hours ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

13 hours ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

13 hours ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

1 day ago