Nuk njihet kështu/ Fifi publikon foton dhe i lë të gjithë pa fjalë: Po të jem vajzë e keqe, më…

0
11

Fifi me belin e hollë, nuk do ta njihni në fotot e fundit. Fifi ka pësuar ndryshim drastik me rënien në peshë e tashmë radhitet ndër femrat më s*ksi të estradës.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet në super formë dhe për këtë gjë është komentuar shumë në rrjete sociale. Nuk është hera e parë që Fifi ka publikuar foto të tilla në rrjete sociale.

Krahas fotos ajo ka shkruar:

Më ndë shko po u solla si vajzë e keqe.”

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here