Nuk përmbahet fare/ Riniani ja thotë hapur Anës: Kam punuar me pagesë, kam kërcyer për femra

0
19Riniani dhe Ana kanë realizuar takimin e tyre të parë së bashku, i cili ka nisur me deklarata të forta dhe kër cime tepër të nxe hta.

Soccer Football – Coppa Italia – Semi Final Second Leg – Juventus v Inter Milan – Allianz Stadium, Turin, Italy – February 9, 2021 Juventus’ Giorgio Chiellini celebrates after the match REUTERS/Massimo Pinca

“Kam tradhtuar, në moshën 20-vjeçare kur kam punuar si stri ptist. Do një kërcim? Nuk gris en këto pantallonat”, u shpreh ai.

Më pas i dhuroi disa momente kërcimi, të cilin e shijoi Ana në maksimum. Më pas, Riniani e tërhoqi pas vetes dhe i tha: “E shikon si rreh zemra?”

Në fund, hapën një shishe shampanjë, për të cilën tha: “Gëzuar për takimin tonë të parë vetëm dhe mezi prita për të qenë bashkë.”

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here